Лазні

«Куренівські лазні», перша лазня у Києві – побудована у рамках програми «Відродження громадських лазень Києва».

Будівництво комплеса має бути виконане у трьох етапах. Першим, з яких, є Українська парова лазня, яка умовно поділена на 3 невід'ємні один від одного функціональні частини:

  1. Хол-ресепція 100 м. кв. з гардеробом, обладнаним сушінням взуття в зимовий час.
  2. Буфет-ресторан 150м.кв.м.
  3. Відпочинковий зал - лаунж-зона, площею 300 м.кв.
  4. Помивна або веллнесс зона 300 м.кв, що включає душові, басейни, парну.

Простора загальна зала комплексу «Куренівські лазні», розрахована на відвідування 120 осіб одночасно, а пропускна спроможність парилки до 500 осіб/зміна. Ви можете замовити їжу, безалкогольні напої та апітайзерви по барному меню прямо в лаунж зону нашої лазні.

Наші гості мають можливість розташуватися в комфортних шкіряних кріслах, що мають відділення для зберігання верхнього одягу та особистих речей. Також вам будуть надані в оренду сейфи для зберігання цінностей.

Бажання відпочивати в окремому просторі, приведе вас та ваших друзів до затишних кабінок, з телевізорами та м'якими диванами на 4–6 осіб.

Українська парова лазня нашого комплексу представлена ​​унікальною парною об'ємом повітряного простору понад 200 м.куб, в яку свіже та збагачене киснем повітря подається сучасною системою вентиляції. Зонування парилки дозволить паритися вам у зручних для вас стилях. Перший – найчастіше застосовуваний у громадських лазнях пострадянських країн, другий стиль - спадковість паріння громадської лазні Києва. Обом стилям навчені та підготовлені наші професійні банщики. Провітрювання та прибирання приготування пари в парній проводиться щогодини.

Гордість нашої лазні – піч із закритою кам'янкою, загальною масою понад 25 тонн, якість пари якої не відтворить жодна лазня Києва. Перевагою унікальної печі комплексу «Куренівські лазні» є 7-тонна чавунна закладка. Завдяки високій щільності чавуну, чушки акумулюють вдвічі більше тепла, нежили каміння. Крім того чавун більш теплопровідний, що дозволяє швидко відновлювати температуру верхніх шарів, що поливаються за рахунок нижніх.

Чавунна закладка нагрівається до температури вище 500 ° С, завдяки чому вода вибухово випаровується.

Щоб забезпечити високу температуру нагрівання закладки і при цьому не перегріти парну – піч сконструйована з двох частин: внутрішнього високотемпературного корпусу та зовнішнього низькотемпературного. Саме така конструкція печі дозволяє досягти правильного температурно-вологісного режиму української лазні - це 60-70 ° С і 70-80% вологості.

По-справжньому оцінити якість пари і вище перераховані переваги нашої лазні, Вам допоможе наша професійна команда банщиків. Вони організують Ваше паріння, масаж і «миття» на мармуровому столі з підігрівом у найкращих лазневих традиціях, якими славилися лазні Києва.

Такого формату та конструкції печі лазні у Києві ще не було.

Після парної, на любителів контрастних процедур чекає купіль з крижаною водою та обливні відра.

Помивне відділення обладнане сучасними душовими та місцями для особистої гігієни; мідні тази допоможуть перейнятися атмосферою, відчути дух та колорит громадської лазні у Києві ХІХ століття. Тут же розташований гідромасажний басейн, аналогів якому немає в Україні. Цей басейн дозволяє отримати неперевершені відчуття, що доповнюють загальну перевагу від нового рівня комфорту відвідування громадської лазні.

Ми пишаємося тим, що відвідування нашого комплексу не залишить байдужим навіть найвишуканіших гурманів і будемо вдячні за об'єктивний відгук, що наша лазня – найкраща лазня в Києві!