Лазні

«Куренівські лазні», перша російська лазня у Києві – посторена у рамках програми «Відродження громадських лазень Києва».

Будівництво комплеса має бути виконане у трьох етапах. Першим, з яких, є Російська лазня, яка умовно поділена на 3 невід'ємні один від одного функціональні частини:

  1. Хол-ресепція 100 м. кв. з гардеробом, обладнаним сушінням взуття в зимовий час.
  2. Буфет-ресторан 150м.кв.м.
  3. Відпочинковий зал - лаунж-зона, площею 300 м.кв.
  4. Помивна або веллнесс зона 300 м.кв, що включає душові, басейни, парну.

Простора загальна зала комплексу «Куренівські лазні», розрахована на відвідування 120 осіб одночасно, а пропускна спроможність парилки до 500 осіб/зміна. Ви можете замовити їжу, безалкогольні напої та апітайзерви по барному меню прямо в лаунж зону нашої російської лазні.

Після прийняття банних процедур наш буфет-ресторан буде готовий прийняти і обслужити до 50-ти осіб одноразово, в якому можна буде витримати суворовський наказ «коня продай, а п'ятдесят грамів випий».

Наші гості мають можливість розташуватися в комфортних шкіряних кріслах, що мають відділення для зберігання верхнього одягу та особистих речей. Також вам будуть надані в оренду сейфи для зберігання цінностей.

Бажання відпочивати в окремому просторі, приведе вас та ваших друзів до затишних кабінок, з телевізорами та м'якими диванами на 4–6 осіб.

Російська лазня нашого комплексу представлена ​​унікальною парною об'ємом повітряного простору понад 200 м.куб, в яку свіже та збагачене киснем повітря подається сучасною системою вентиляції. Зонування парилки дозволить паритися вам у зручних для вас стилях. Перший – це найчастіше застосовуваний у громадських російських лазнях Росії, другий стиль - спадковість ширяння суспільної лазні у Києві. Обом стилям навчені та підготовлені наші професійні банщики. Провітрювання та прибирання приготування пари в парній проводиться щогодини.

Гордість нашої російської лазні – піч із закритою кам'янкою, загальною масою понад 25 тонн, якість пари якої не відтворить жодна російська лазня у Києві. Перевагою унікальної печі комплексу «Куренівські лазні» є 7-тонна чавунна закладка. Завдяки високій щільності чавуну, чушки акумулюють вдвічі більше тепла, нежили каміння. Крім того чавун більш теплопровідний, що дозволяє швидко відновлювати температуру верхніх шарів, що поливаються за рахунок нижніх.

Чавунна закладка нагрівається до температури вище 500 ° С, завдяки чому вода вибухово випаровується.

Щоб забезпечити високу температуру нагрівання закладки і при цьому не перегріти парну – піч сконструйована з двох частин: внутрішнього високотемпературного корпусу та зовнішнього низькотемпературного. Саме така конструкція печі дозволяє досягти правильного температурно-вологісного режиму російської лазні - це 60-70 ° С і 70-80% вологості.

По-справжньому оцінити якість пари і вище перераховані переваги нашої російської лазні, Вам допоможе наша професійна команда банщиків. Вони організують Ваше ширяння, масаж і «російську мийку» на мармуровому столі з підігрівом у найкращих лазневих традиціях, якими славилися російські лазні Києва.

Такого формату та конструкції печі лазні у Києві ще не було.

Після парної, на любителів контрастних процедур чекає купіль з крижаною водою та обливні відра.

Помивне відділення обладнане сучасними душовими та місцями для особистої гігієни; мідні тази допоможуть перейнятися атмосферою, відчути дух та колорит громадської лазні у Києві ХІХ століття. Тут же розташований гідромасажний басейн, аналогів якому немає в Україні. Цей басейн дозволяє отримати неперевершені відчуття, що доповнюють загальну перевагу від нового рівня комфорту відвідування громадської лазні.

Ми пишаємося тим, що відвідування нашого комплексу не залишить байдужим навіть найвишуканіших гурманів і будемо вдячні за об'єктивний відгук, що наша російська лазня – найкраща лазня в Києві!