Процедури

ПАРІННЯ ВІНИКОМ350 грн.10 хв.

SPA процедури

МИЛЬНО-БЕРЕЗОВЕ ОЧИЩЕННЯ370 грн.15-20 хв.
МЕДОВО-БЕРЕЗОВИЙ КОМПЛЕКС400 грн.15-20 хв.
МАСАЖ ПІННИЙ600 грн.20-30 хв.
МАСАЖ МЕДОВИЙ600 грн.20-30 хв.

Скраби та пілінги

ПІЛІНГ СОЛЬОВИЙ350 грн.15 хв.
ПІЛІНГ МЕД З СІЛЛЮ350 грн.15 хв.
МЕДОВО-КАВОВЕ ОЧИЩЕННЯ350 грн.15 хв.
МЕДОВО-ЦИТРУСОВОЕ ОЧИЩЕНИЕ350 грн.15 хв.
ПІЛІНГ ЦИТРУСОВИЙ(ЛИМОН,АПЕЛЬСИН)350 грн.15 хв.

Масаж

ЗАГАЛЬНИЙ МАСАЖ980 грн.60 хв.
МАСАЖ СПИНИ750 грн.30-40 хв.
МАСАЖ ШИЙНО-КОМІРКОВОЇ ЗОНИ450 грн.20 хв.
МАСАЖ РУК450 грн.20 хв..
МАСАЖ НІГ550 грн.25 хв.
МАСАЖ ГОЛОВИ450 грн.20 хв.

Експрес SPA

МАНІКЮР ЖІНОЧИЙвід 350 грн.
МАНІКЮР ЧОЛОВІЧИЙвід 400 грн.
ПЕДІКЮР ЖІНОЧИЙвід 550 грн.
ПЕДІКЮР ЧОЛОВІЧИЙвід 700 грн.
НАНЕСЕННЯ ЗАХИСНОГО ПОКРИТТЯ100 грн.
ВИДАЛЕННЯ МОЗОЛЕЙ ТА НАТОПТИШІВ120 грн.
ВИДАЛЕННЯ ВРОСЛОГО НІГТЯ150 грн.

Іноді ми не замислюємося, що відвідати лазню є нічим іншим, як одним з найкорисніших оздоровчих і духовних заходів для людини. Відвідування лазні можна порівняти з тренуванням в тренажерному залі. Лазня, без іронії - це «ледачий» фітнес, після якого дуже часто, навіть будучи людиною, яка систематично відвідує тренажерний зал і займається фізкультурою відчуває крепатуру на тілі.У лазні абсолютно все робиться віниками. І повірте, за допомогою віників можна провести чимало корисних для тіла процедур. Ми згадували в розділі Парова лазня про площу парильного приміщення нашого комплексу, але хочемо ще поділитися особливостями конструкції стель і рассположення полиць для паріння. Парилка умовно поділена на дві частини, з відмінними один від одного багатоярусним розташуванням полиць і висотою стель. Це дозволяє грітися двома способами.  Запитайте, «причому тут віник для лазні?». 

Прогрівання тіла «староруським» способом, проводиться лежачи на кушетці або на полиці шляхом нагнітання пару з верхніх шарів, практично з під стелі, равномірно розкладаючи його на тіло. Як правило, паріння такого виду, проводиться на помірній кількості пару або можна сказати на «середньому пару», щоб не викликати опіки тіла. Для такої техніки ідеально підходить дубовий віник (український або канадський) - самий «потужний», непроникний серед віників Він краще нагнітає пар на тіло, навіть саму гладку людину вдасться добре прогріти за рахунок створення кокона теплого повітря, навколо тіла парильщика, а якщо тіло прогріте, то відвідування лазні на 100% дало свій позитивний результат.

Відвідати лазню в Києві і подивитися як паряться, або парилися в нашому місті, гостям з інших міст практично ніде, за винятком нашого комплкекса. Ми намагаємося зберегти традиції і стилі паріння громадських банних комплексів нашого міста. «Київський» спосіб або техніка паріння, розроблена чудовою людиною, яка присвятила все своє життя банній справі і роботі з шанувальниками парової лазні, Захарчук Д.І. При використанні київської техніки, паріння тіла виконується березовим віником на «високому пару». Голова банщика знаходиться на рівні тіла людини, яка париться, пар нагнітається з низьким підйомом і розтирається віником по тілу. Це спосіб для загартованих «бійців», хоча чогось жорсткого ви не відчуєте, якщо потрапите в руки до пармейстерів комплексу Sovki SPA "Куренівські лазні». Закінчуючи тему «віник для лазні» хочемо сказати ... Віники бувають різні: березові, дубові, липові, ялицеві, полинові, евкаліптові, бамбукові і багато інших. Служать вони різним цілям. Одними віниками люди паряться (березовий, дубовий), інші для створення ароматів (евкаліптовий, полиновий) - віники вішаються в кутку лазні, а коли температура в парильні досягає максимум, віник починає «пахнути». Третіми ж віниками люди дихають (липовий, смерековий) - кладуть собі їх під голову (або накривають ними голову) і вдихають їх свіжі аромати. Кожен з них - ціле джерело корисних для шкіри речовин. При дотику до розігрітого тіла віники передають шкірі всі свої корисні речовини. З хорошим банним віником і банщиком можемо з упевненістю сказати - лазня вдалася!

В прейскуранті процедур нашого комплексу є процедура, яка об'єднує два стилі. Якщо Ви вирішили відвідати лазню, ми рекомендуємо відчути різницю «староруського» і «київського» стилів, а при наступному відвідуванні замислитися, якому віддати перевагу .. або обом відразу?

З легким паром)