Помивочна

Помивна – це вид парової бані з температурою +40оС і вологістю 80%. Це чудовий вид лазні, шанований величезною кількістю людей. Самодостатня процедура ідеальна при відвідуванні, коли організм не готовий до високих температурних навантажень. Помивна може бути прекрасним доповненням після відвідування російської або інших видів лазні. Але всі позитивні якості та справжнє відчуття мильної лазні можна відчути за допомогою спеціаліста, який проводить процедуру омивання березовим віником або скрабування.

Гаряче приміщення, три мармурові столи з підігрівом, пар.. все це викличе потіння. Ви будете готові до водних процедур та миття. Якщо Ви бажаєте замовити процедуру омивання, до Ваших послуг умілі руки працівників нашого Комплексу. Вам зроблять чудовий пілінг або мильний масаж; після цієї процедури дуже приємно розслабитись у гідромасажному басейні з температурою +36ºC. Ви можете продовжити це задоволення, дозвольте воді та мільйонам бульбашок повітря вплинути на ваш організм. Ваш погляд буде розсіяний на проекції гри води та світла на стелі, а приємна музика забере на своїх хвилях. Помивна нашого Комплексу, ідеальне місце для проведення процедур розроблених нашими технологами, а саме «мийка березовими віниками», чим славиться російська лазня, безліч різноманітних скрабів та інших корисних процедур.

Дуже корисний і комфортний тандем ... парова лазня - миття, коли розігріте в  лазні тіло, повільно продовжує грітися на мармуровому столі, а майстер проведення процедури, робить Вам пілінг або мильний масаж тіла. Запрошуємо відвідати традиційну мильну лазню нашого комплексу та оцінити якість проведеної процедури!