Парова Лазня на дровах

Російська баня - це парова баня з віниками, з температурою повітря не більше +70 ° С повітря і 40-60% вологості. Вологість у російській лазні, підтримується шляхом «закидання» води на розпечену чавунну або кам'яну закладку. Чим сильніше нагріта закладка, тим вища якість пари. Максимально нагріти кам'яну закладку, не перегрівши приміщення парної, дозволить пекти для лазні на дровах, особливої ​​конструкції. Російська лазня – славиться своєю піччю. Гордість нашої російської лазні – піч із закритою кам'янкою, загальною масою понад 32 тонни, якість пари якої не відтворить жодна російська лазня у Києві.

Перевагою унікальної печі комплексу Sovki SPA "Куренівські лазні" є 7 тонна чавунна закладка. Завдяки високій щільності чавуну, чушки акумулюють вдвічі більше тепла, ніж каміння. Крім того чавун більш теплопровідний, що дозволяє швидко відновлювати температуру верхніх шарів, що поливаються за рахунок нижніх. Лазні Києва та їхні відвідувачі таких печей ще не бачили. Чавунна закладка печі, нагрівається до температури вище +500°С, завдяки чому вода вибухово випаровується.. не будемо повторюватися фразою, якою користуються російські лазні, про легкість пари… скажімо прийди до нас і відчуй енергію пари в справжній традиційній російській лазні!
Щоб забезпечити високу температуру нагрівання закладки і при цьому не перегріти парну – піч сконструйована з двох частин: внутрішнього високотемпературного корпусу та зовнішнього низькотемпературного. Саме така конструкція печі дозволяє досягти правильного температурно-вологісного режиму російської лазні - це 60-70 ° С і 70-80% вологості.
Російська лазня нашого комплексу, представлена ​​унікальною парною об'ємом повітряного простору понад 230 м.куб, в яку свіже та збагачене киснем повітря подається сучасною системою вентиляції. Зонування парилки дозволить паритися вам у зручних для вас стилях. Перший – це найчастіше застосовуваний у громадських російських лазнях Росії, другий стиль - спадковість ширяння у громадській лазні Києва. Обом стилям навчені та підготовлені наші професійні банщики. Провітрювання та прибирання, приготування пари у парній, проводиться щогодини.
Такого формату та конструкції печі російської лазні у Києві ще не було.

По-справжньому оцінити якість пари і вище перераховані переваги нашої російської лазні, Вам допоможе наша професійна команда банщиків. Вони організують Ваше ширяння, масаж і «російську мийку» на мармуровому столі з підігрівом у найкращих лазневих традиціях, якими славилися російські лазні Києва.
Після парної, на любителів контрастних процедур чекає купіль з крижаною водою та обливні відра.
Помивне відділення обладнане сучасними душовими та місцями для особистої гігієни; мідні тази допоможуть перейнятися атмосферою, відчути дух та колорит громадської лазні у Києві ХІХ століття. Тут же розташований гідромасажний басейн, аналогів якому немає в Україні. Цей басейн дозволяє отримати неперевершені відчуття, що доповнюють загальну перевагу від нового рівня комфорту відвідування громадської лазні.
Російська лазня Київ, найбільш популярний запит у пошукових системах у киян та гостей нашого міста, російська лазня, для яких є необхідною потребою та частиною їхнього життя. Sovki SPA "Куренівські лазні" - це єдина лазня, яка була побудована з усіма вимогами високотехнологічного сучасного СПА комплексу, будучи приймачем громадських лазень Русі.
Ми пишаємося тим, що відвідування нашого комплексу не залишить байдужим навіть найвишуканіших гурманів і будемо вдячні за об'єктивний відгук, що наша російська лазня – найкраща лазня в Києві!