23 травня, понеділок: Мужской день

Контактнi данi:

38 044 229 61 16 38 093 229 61 16

м.Київ, вул.Пріорська
(Полупанова), 22

Режим Роботи:

-
Вихідний день
-
Вихідний день
11:30 - 20:30
Сімейний день
11:30 - 20:30
Чоловічий день
11:30 - 20:30
Чоловічий день
11:30 - 20:30
Сімейний день
09:00 - 20:30
Чоловічий день

Українська парова лазня

Українська парова лазня – це лазня з температурою в парильному приміщені не вище +70оС та вологістю 40-60 %. Невідємним атрибутом парової лазні є віник. Вологість у парильному приміщені підтримується шляхом "підкидання" води на розпечену чугунну або камяну закладку.Чим вища температура закладки, тим краща якість пару. Максимально нагріти камяну закладку, не перегрівши при цьому парильне приміщення,  дозволить піч для лазні особливої конструкції. Українська парова лазня - визначається своєю унікальною пічю. Гордість нашої лазні – піч з закритою камянкою на дровах, загальною вагою 32 тонни , якість пару котрої не відтворить жодна лазня Києва.

Русская Баня

 

Перевагою унікальною пічки комплексу "Куренівські лазні" - є 7 тонна чавунна закладка. Завдяки високій щільності чавуну, чушки акумулюють в два рази більше тепла, ніж каміння. Крім того чавун має більшу теплопровідність, що дозволяє швидко відновлювати температуру верхніх шарів за рахунок нижніх. Чавунна закладка печі, нагрівається до температури вище + 500 ° С, завдяки чому вода взривчасто випаровується, утворюючи дрібнодисперсний пар, який традиційно звикли називати "легкий пар" 

Щоб забезпечити високу температуру нагрівання закладки і при цьому не перегріти парну - піч сконструйована з двох частин: внутрішнього високотемпературного корпусу і зовнішнього низькотемпературного. Саме така конструкція печі дозволяє домогтися правильного режиму традиційної парової лазні - це 60-70 ° С і 70-80% вологості.

Парова лазня нашого комплексу, представлена ​​унікальною парною об'ємом понад 230 м.куб, в яку свіже і збагачене киснем повітря подається сучасною системою вентиляції. Зонування парної дозволить паритися вам на різних температурних рівнях.  Провітрювання і прибирання, приготування пари та сеанс аромотерапії в парній, проводиться кожну годину.

Такого формату та конструкції печі парової лазні в Києві ще не було.

 

Русская Баня

 

По-справжньому оцінити якість пару і всі вище перераховані переваги нашої лазні, Вам допоможе наша професійна команда банщиків. Вони організують Ваше паріння віником, масаж і «мийку» на мармуровому столі з підігрівом в кращих банних традиціях, якими славилися лазні Києва.

Після парної, шанувальників контрастних процедур очікує купіль з крижаною водою та обливні відра.


 Мокра зона обладнена сучасними душовими та місцями для особистої гігієни; мідні тази допоможуть перейнятися атмосферою, відчути дух і колорит громадської лазні  Києва ХІХ століття.

 Поряд розташований і гідромасажний басейн, аналогів якому немає в Україні. Цей басейн дозволить отримати неперевершені відчуття, від нового рівня комфорту відвідування громадської лазні в Києві.

Лазні Києва, найбільш популярний запит в пошукових системах у киян і гостей нашого міста, для яких лазня, є необхідною потребою і частиною їхнього життя. "Куренівські лазні" - це єдина лазня в Києві,  побудована відповідно до всіх вимог високотехнологічного сучасного СПА комплексу, будучи спадкоємцем громадських лазень Київської Русі.

Ми пишаємося тим, що відвідування нашого комплексу не залишить байдужим навіть найвибагливіших гурманів і будемо вдячні за об'єктивний відгук, що наша традиційна парова лазня - краща лазня в Києві!

Режим Роботи:

-
Вихідний день
-
Вихідний день
11:30 - 20:30
Сімейний день
11:30 - 20:30
Чоловічий день
11:30 - 20:30
Чоловічий день
11:30 - 20:30
Сімейний день
09:00 - 20:30
Чоловічий день