23 травня, понеділок: Мужской день

Контактнi данi:

38 044 229 61 16 38 093 229 61 16

м.Київ, вул.Пріорська
(Полупанова), 22

Режим Роботи:

-
Вихідний день
-
Вихідний день
11:30 - 20:30
Сімейний день
11:30 - 20:30
Чоловічий день
11:30 - 20:30
Чоловічий день
11:30 - 20:30
Сімейний день
09:00 - 20:30
Чоловічий день

Переваги для власників клубних карт

Якщо ви регулярно, систематично відвідуєте лазню, то варто задуматися про придбання Клубної карти «GOLD» або абонемента в комплекс «Куренівські лазні».

Що ж насправді дає Клубна карта і які її переваги?

Клубна карта «GOLD» комплексу «Куренівські лазні» відкриває перед вами такі, можливості:

  • необмежене за часом відвідування комплексу в будні та вихідні дні;
  • користування кабінкою та процедури зі знижкою 10%;
  • в період дії Клубної карти два візита для ваших ваших друзів - безкоштовно;
  • комплект білизни (рушник, простирадло);
  • при необхідності, наприклад, у разі відпустки, яку ви маєте намір провести в іншому місті, або хвороби, ви маєте можливість заморозити свою Клубну карту, припинити її дію на термін від тижня до одного місяця;
  • знижка 30% на відвідування Sovki SPA «Совські лазні»;
  • інструктаж під керівництвом досвідченого фахівця;
  • можливість брати активну участь в житті клубу, різноманітних святкових заходах, що проводяться адміністрацією.

Як Вам оформити Клубну карту?

Щоб оформити клубну карту в комплекс «Куренівські лазні», вам необхідно звернутися до наших аміністраторів. Вам необхідно вибрати варіант, який ідеально підійде вам за часом відвідування та статусу карти. Наш адміністратор обов'язково надасть вам необхідну консультацію у виборі, ознайомить вас з усіма варіантами які включає та чи інша карта.

Після вибору відповідної  Клубної карти вам необхідно оплатити покупку абонемента в національній валюті. Ми надаємо можливість зробити це як за готівковим, так і за безготівковим розрахунком. Крім того, необхідна фотографія для оформлення Клубної карти, яку при необхідності можна буде зробити у адміністратора. Клубна карта з фото буде в подальшому служити не тільки підтвердженням вашого абонемента, а й перепусткою в банний комплекс. Вам слід знати, що передавати клубну карту, категорично заборонено. Заява про зупинення строку дії Клубної карти слід подавати заздалегідь у письмовій формі.

Выгодная ли клубная карта для корпоративных клиентов?

Звичайно вигідна відповімо ми !!!

Багато сучасних компанії, не дивлячись на важке економічне становище в країні, прагнуть розвивати корпоративну культуру, враховувати інтереси та потреби свого персоналу. Комунікація, взаємодія співробітників між собою є невід'ємним фактором успішної компанії. Здоровий спосіб життя, одним з напрямків якого є SPA & Wellness, кращий із способів зміцнення корпоративного духу, тому наш Комплекс пропонує вам на вигідних умовах придбати абонементи для всіх ваших співробітників.

Корпоративна Клубна карта комплексу «Куренівські лазні» - це система різних привілеїв, високий рівень обслуговування і, звичайно ж, вигідна вартість на відвідування.

Більш детальніші відомості про Клубні картах нашого комплексу ви можете отримати прямо зараз. Просто зв'яжіться з нашими менеджерами за телефонами, вказаними в розділі «Контакти», або пишіть нам по електронній пошті. Ви обов'язково отримаєте відповіді на будь-які ваші запитання, а також допомогу у виборі карти. Також ви можете звертатися до нас, якщо у вас є будь -які корисні пропозиції. Клубна карта «GOLD» комплексу «Куренівські лазні» стане справжнім ключем до відмінної фізичної форми, тонусу, прекрасного психоемоційного стану та міцного здоров'я!

Головні переваги Клубної карти «GOLD» комплексу «Куренівські лазні»!

  • Якщо ви все ще обмірковуєте купити чи не купити Клубну карту, - не думайте, купуйте! Карта комплексу «Куренівські лазні» дає додатковий стимул не засиджуватися вдома біля телевізора або закопуватися в життєвих справах, а піти значно поліпшити своє здоров'я, поспілкуватися з людьми, які однозначно поділяють ваші погляди на Здоровий Спосіб Життя. Стати прикладом для своїх дітей і оточення. Здоровим бути - модно!
  • Як кажуть сьогодні, «Ціна питання». Клубна карта дає вам знижку на відвідування 50%. При середньостатистичному відвідуванні 4 рази / в міс.

Режим Роботи:

-
Вихідний день
-
Вихідний день
11:30 - 20:30
Сімейний день
11:30 - 20:30
Чоловічий день
11:30 - 20:30
Чоловічий день
11:30 - 20:30
Сімейний день
09:00 - 20:30
Чоловічий день