23 травня, понеділок: Мужской день

Контактнi данi:

38 044 229 61 16 38 093 229 61 16

м.Київ, вул.Пріорська
(Полупанова), 22

Режим Роботи:

-
Вихідний день
-
Вихідний день
11:30 - 20:30
Сімейний день
11:30 - 20:30
Чоловічий день
11:30 - 20:30
Чоловічий день
11:30 - 20:30
Сімейний день
09:00 - 20:30
Чоловічий день

Лазня

«Куренівські лазні» - перша  лазня в Києві побудована у рамках програми «Відродження громадських лазень Києва».

Будівництво комплеса має бути виконано в трьох етапах. Першим, з яких, є Парова лазня, яка умовно розділена на 4 невід'ємні одна від одної функціональних частини:

  1. Хол-рецепція 100 м.кв. з гардеробом.
  2. Ресторан 150 м.кв.
  3. Зал для відпочинку - лаунж-зона, площею 300 м.кв.
  4. Велнес зона 300 м.кв, яка включає душові, басейни та парильні приміщення.

Просторий загальний зал комплексу «Куренівські лазні», розрахований на відвідування 120 осіб одночасно, а пропускна здатність парильного приміщення до 500 чол / зміна. Ви можете замовити їжу, безалкогольні напої і аппітайзерви по барному меню, прямо в лаунж зону нашої лазні.

Після прийняття банних процедур наш ресторан буде готовий прийняти і обслужити до 50-ти чоловік одночасно, в якому можна виконати суворовський наказ «коня продай, а п'ятдесят грам випий"

Наші гості мають можливість розташуватися в комфортабельних шкіряних кріслах, що мають відділення для зберігання верхнього одягу та особистих речей. Також, вам будуть надані в оренду сейфи для зберігання цінних речей.

Якщо ж ви бажаєте відпочивати у своїй компанії - для вас і ваших друзів є затишні кабінки, з телевізорами і м'якими диванами на 4-6 чоловік.

Традиційна парова лазня нашого комплексу представлена ​​унікальним парильним приміщенням об'ємом повітряного простору більше 200 м.куб, в яку свіже і збагачене киснем повітря подається сучасною системою вентиляції. Зонування парилки дозволить паритися вам в зручних для вас температурних режимах. Провітрювання, прибирання та сеанс аромотерапії в парній проводиться щогодини.

Гордість нашої лазні – піч з закритою камянкою на дровах, загальною вагою 32 тонни , якість пару котрої не відтворить жодна лазня Києва. Перевагою унікальною пічки комплексу "Куренівські лазні" - є 7 тонна чавунна закладка. Завдяки високій щільності чавуну, чушки акумулюють в два рази більше тепла, ніж каміння. Крім того чавун має більшу теплопровідність, що дозволяє швидко відновлювати температуру верхніх шарів за рахунок нижніх. 

Чавунна закладка печі, нагрівається до температури вище + 500 ° С, завдяки чому вода взривчасто випаровується, утворюючи дрібнодисперсний пар, який традиційно звикли називати "легкий пар" 

Щоб забезпечити високу температуру нагрівання закладки і при цьому не перегріти парну - піч сконструйована з двох частин: внутрішнього високотемпературного корпусу і зовнішнього низькотемпературного. Саме така конструкція печі дозволяє домогтися правильного режиму традиційної парової лазні - це 60-70 ° С і 70-80% вологості.

По-справжньому оцінити якість пару і всі вище перераховані переваги нашої лазні, Вам допоможе наша професійна команда банщиків. Вони організують Ваше паріння віником, масаж і «мийку» на мармуровому столі з підігрівом в кращих банних традиціях, якими славилися лазні Києва.

Такого формату та конструкції печі парової лазні в Києві ще не було.

Після парної, шанувальників контрастних процедур очікує купіль з крижаною водою та обливні відра.

 Мокра зона обладнена сучасними душовими та місцями для особистої гігієни; мідні тази допоможуть перейнятися атмосферою, відчути дух і колорит громадської лазні  Києва ХІХ століття.

 Поряд розташований і гідромасажний басейн, аналогів якому немає в Україні. Цей басейн дозволить отримати неперевершені відчуття, від нового рівня комфорту відвідування громадської лазні в Києві.

Ми пишаємося тим, що відвідування нашого комплексу не залишить байдужим навіть найвибагливіших гурманів і будемо вдячні за об'єктивний відгук, що наша традиційна парова лазня - краща лазня в Києві!

Режим Роботи:

-
Вихідний день
-
Вихідний день
11:30 - 20:30
Сімейний день
11:30 - 20:30
Чоловічий день
11:30 - 20:30
Чоловічий день
11:30 - 20:30
Сімейний день
09:00 - 20:30
Чоловічий день